Kaatsnieuws

Kaatsvereniging Jan Reitsma
Secretariaat: Klasine Huistra
e-mail: kvjanreitsma@gmail.com
www.kaatsverenigingjanreitsma.nl
twitter @KvReduzum
Like ons op facebook

Uitslagen

Jeugd
19 mei, KNKB schoolmeisjes
3e Marleen Haarsma

19 mei, KNKB pupillenjongens
2e in verliezersronde Thijs van Dijk

18 mei, Federatie Grou
Welpenjongens/pupillenjongens:
1e Thijs van Dijk
2e Jens Overzet

Schooljongens/jongens/meisjes:
2e Symen Miedema
1e prijs verliezersronde Nynke Boersma

De uitslagen van zondag 12 mei 2019, jeugd ledenpartij Reduzum/Wytgaard,
Beginners:
1e Bas vd Wey, Esmee Veenstra
2e Daam Noordebos, Janne Marij Jonker
3e Jeroen van Dijk, Suze Hijlkema
Alle andere kregen een medaille

Welpen:
1e Harmen Steff de Ruiter, Mare Roorda, Doutsen Postma
2e Rindert Douma, Jesse Moos
3e Teije Reidinga, Trynke Nijman, Harmen Roorda

Pupillen/schooljeugd:
1e Sjoerd Mulder, Thijs van Dijk
2e Niels vd Wey, Werner Bosman
3e Hilde Mulder, Lars Tijssen, Nadine Koopmans

Hierbij de uitslagen van federatie in Reduzum van 11-5-2019:
Welpen:
2e Rindert Douma

Pupillen:
1e Thijs van Dijk, Tyme Mulder
2e Jens Overzet

Schooljeugd:
2e Marleen Haarsma

Jongens/ meisjes:
1e Melle Fopma, Jitze Miedema

2e Jehannes Gerben Brinksma, Anne Baukje Zijlstra

De priiswinners fan it Keningskeatsen 27 april
Beginners:
1e Jeroen van Dijk, Freark vd Wal
2e Sanne van Dijk, Djurre Kooistra

Welpen:
1e Trynke Nijman, Jelle de Vries
2e Janneke Nijman, Sale Jonker, Harmen Roorda

Pupillen:
1e Thijs van Dijk
2e Jesse Vrieswijk

Schooljeugd:
1e Symen Miedema
2e Marit Bleeker

Senioren
12 mei KNKB Jongens in Holwerd
1e Jehannes Gerben Brinksma

12 mei, KNKB Dames eerste klasse in Winsum
2e Klasine Huistra

10 mei, KNKB Dames Hoofdklasse d.e.l. in Stiens
1e Klasine Huistra

5 mei KNKB Jongens in Damwoude
2e verliezersronde Melle Fopma

De priiswinners fan it senioren Keningskeatsen 27 april:
Dames
1e Nynke Boersma & Janet Bokma
2e Janna Bokma & Nora Zijlstra

Heren A – individueel klassemint
1e Alfred Postma
2e Johannes G. Brinksma
3e Sjoerd Hofstee

Heren B
1e Mark v Dijk, Simon Sjouke Zijlstra & Arie Broekstra
2e Sjoerd de Boer, Folkert Boersma & Jarig Jan Boersma
3e Richard van Dijk, Wiebe van Marrum & Jelle Roorda