Fiskersbedriuw De Jager

Ale de Jager
Oan it Swin 9
9008 REĀ 
Reduzum
0566 60 20 39
06 23 69 05 81
a.jager81@upcmail.nl
www.praamvissenadejager.nl


Ale de Jager is palingvisser van beroep en werkzaam in het midden van Friesland, tussen Grou en Drachten.

Sinds een aantal jaren verkopen wij gerookte paling en zalm vanuit een winkeltje aan huis. (april 2019)

U kunt bij ons terecht voor gerookte paling, gerookte zalm en rivierkreeft. Daarnaast hebben we in het seizoen ook stoofpaling, bakpaling en snoekbaars in het assortiment. En zoals de naam van onze winkel doet vermoeden: en meer!

Zaterdag 30 maart openen wij onze deuren. U bent van harte welkom voor een hapje en een drankje tussen 10.00 uur en 17.00 uur. Vanaf april zijn wij iedere vrijdag en zaterdag geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur.

Laat u verrassen door onze heerlijke producten! Graag tot ziens in Reduzum


De echte vis- en natuurliefhebber kan met ons mee op onze praam langs de fuiken. Voor meer informatie: www.praamvissenadejager.nl